29. Niedziela zwykła - 20.10.2019r.

1.   Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o misjonarzach i o tych, do których nie dotarła jeszcze Prawda Ewangelii.

2.   Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym.

3.   W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Jeśli ktoś chciałby, aby Jego wypominki jednorazowe były odczytane w kościele, w dniu, w którym odprawiana jest Msza św. za zmarłych z poszczególnych miejscowości, to prosimy zaznaczyć to na kartce wypominkowej. Msze św. będą sprawowane w następującym porządku: 04 listopada za zmarłych z Dwikóz, 06 listopada ze Słupczy, 07 listopada ze Szczytnik, 08 listopada z Bożegodaru, 09 listopada z Rzeczycy Mokrej i Suchej.

4.   Dziękujemy wszystkim, którzy sprzątając groby segregują śmieci.

5.   Prosimy, by wszelkie prace remontowo – budowlane na cmentarzu, zgłaszać w kancelarii. Nie wszystkie Firmy są uczciwe. I bywa, że dochodzi do przykrych nieporozumień. Rodziny, które remontowały, lub postawiły nowe grobowce, prosimy o sprawdzenie, na stronie internetowej, czy zamieszczone jest aktualne zdjęcie. Jeśli nie, to prosimy o kontakt w kancelarii, byśmy mogli zdjęcia zaktualizować. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary cmentarne.

6.   Przypominamy, że w myśl regulaminu cmentarza, prace remontowo - budowlane na terenie cmentarza, nie mogą być prowadzone od 29 października, do 3 listopada. Jest to czas na końcowe porządkowanie grobów i modlitewną zadumę. Prosimy poinformować o tym Firmy kamieniarskie, którym zlecamy prace.

7.   Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy i Gidel, w sobotę 09. listopada. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

8.   Dziękujemy parafianom, że dbają o wystrój świątyni i co roku przekazują chryzantemy do kościoła. Jeśli ktoś ma życzenie w tym roku przekazać kwiaty, to prosimy o przywiezienie ich kilka dni przed Uroczystością Wszystkich Świętych, byśmy mogli wcześniej ułożyć odpowiednią kompozycję.

Zapraszamy na spotkania formacyjne dzieci i młodzież:

* Schola w piątki, godz. 1530;

* Oaza w piątki, kl. II i III godz. 1500, klasa IV I V godz. 1600, klasa VI, VII i VIII godz. 1645, animatorzy godz. 1900;

* Harcerze w soboty, godz. 1000;

* Ministranci w soboty, godz. 1300;

* Lektorzy w soboty, godz. 1400.

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.