12 Niedziela zwykła - 23.06.2019r.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uczczenia Najświętszego Sakramentu w Boże Ciało: tym, którzy przygotowali i przystroili ołtarze i kościół, dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom, policji, strażakom i zespołom ludowym.

2. Codziennie w oktawie Bożego Ciała Msza św. o Najświętszej Eucharystii o godz. 1800 i Procesja Eucharystyczna.

3. W czwartek na Mszy świętej o godz. 1800 zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów. W dniu tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na działalność Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 800 i 1800.

6. W czwartek 27. czerwca w naszej parafii będzie po raz kolejny przeprowadzona zbiórka elektrośmieci. Niepotrzebny nam sprzęt elektryczny, RTV najlepiej złożyć w dniu 26 czerwca, lub 27 czerwca do godz. 800. Zysk z oddanych elektrośmieci zostanie przekazany na misje.

7. W dniu 07 lipca /niedziela/ odbędzie się diecezjalna pielgrzymka rodzin na Święty Krzyż. Zainteresowanych pielgrzymką prosimy o zgłaszanie się do zakrystii, lub kancelarii.

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.