5 Niedziela zwykła - 10.02.2019r.

1. W poniedziałek 11. lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorego. Modlimy się w tym dniu w intencji chorych i cierpiących. Zapraszamy na mszę świętą o godz. 1700 wszystkie osoby starsze, chore i cierpiące z naszej wspólnoty parafialnej. Będziemy wypraszać dla nich łaskę zdrowia i moc w znoszeniu cierpienia, choroby.

2. W sobotę 16. lutego zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli. Będziemy w nowennie polecać całą naszą parafię, a szczególnie te intencje, które składamy do skrzynki. Nowennę rozpoczynamy o 1630, a o 1700 Msza święta ofiarowana w intencjach napisanych na kartkach i za wszystkich czcicieli św. Andrzeja.

3. W najbliższą sobotę o godz. 1745, po Mszy św., w salce parafialnej odbędzie się kolejne „Modlitewne spotkania z Pismem Świętym”. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.