II Niedziela Adwentu - 16.12.2018r.

1. W Adwencie w ciągu tygodnia Msza Św. Roratnia dla dorosłych o godz. 630. Przed Mszą o godz. 600 śpiewamy Godzinki. Roraty dla dzieci, ich rodziców i młodzieży – od poniedziałku do piątku o godz. 1700.

2. Tradycyjnie, zachęcamy w Adwencie do nabywania w zakrystii, świec Caritas, jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Możemy nabyć również „Ewangelię na każdy dzień” i kalendarze na przyszły rok.

3. W sobotę, 15, grudnia, rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Nauki rekolekcyjne będą głoszone; w sobotę na Mszach św. o godz. 630 i 1700, w niedzielę podczas każdej Mszy św. i w poniedziałek (17 grudnia) na Mszach św. o godz. 630 i 1700. Naszą modlitwą ogarnijmy księdza Rekolekcjonistę oraz całą naszą rodzinę parafialną, byśmy jak najlepiej przeżyli czas Adwentu i rekolekcji. Spowiedź z udziałem księży z Dekanatu, we wtorek 18. grudnia.

4. Chorych w domach z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę – 22. grudnia. Zadbajmy o to, by wszyscy, którzy nie mogą przyjść do świątyni, mogli w swoim domu, przyjąć Chrystusa, który pragnie narodzić się w ich sercu. Prosimy adresy chorych zgłaszać w zakrystii.

5. W najbliższą niedzielę 16. grudnia, o godz. 1130 comiesięczna Nowenna do św. Andrzeja Boboli. Po Nowennie Msza św. w intencjach napisanych na kartkach oraz za wszystkich czcicieli naszego Patrona.

6. W przyszłą niedzielę kolejne „Modlitewne spotkania z Pismem Świętym” dla dorosłych. Spotkanie odbędzie się o godz. 1700 w salce parafialnej. Tematem przewodnim katechezy i dyskusji będzie tajemnica Bożego Narodzenia. Zapraszamy.

7. Dziękujemy za bezimienną ofiarę 400 zł., na renowację kolejnego kinkietu. Bóg zapłać. Ofiara jest bezimienna, ale nazwisko ofiarodawcy zostanie umieszczone na tabliczce przy odnowionym kinkiecie.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Podziękowania i prośby na Nowennę ku czci św. Andrzeja Boboli

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.