Dobre Nowiny – Nr 5 (58) Maj 2020

Aktualności

Majowe bezpłatne “Dobre Nowiny” są już w Dwikozach (do zabrania ze stolika z tyłu kościoła) oraz w wersji elektronicznej w pdf-ie:
https://dobrenowiny.pl/aktualne-wydanie-dobrych-nowin-wersja-elektroniczna/

Gazeta jest również dostępna bezpłatnie w wersji elektronicznej w pliku PDF po kliknięciu w obrazek.

Aby przeczytać aktualny numer Dobrych Nowin kliknij w okładkę.

 

 

Każdy z nas jest wezwany jest do ewangelizacji – rozpowszechniania nauki Jezusa Chrystusa. Zajęci jednak codziennością nie wiemy jak to robić. Mamy dla Ciebie propozycję włączenia się do naszej misji ewangelizacyjnej. Nie zabierze Tobie to wiele czasu, jednak sprawi, że do tysięcy ludzi dotrze przekaz Dobrej Nowiny. Tym samym staniesz się częścią jednego z największych projektów ewangelizacyjnych w Polsce. Zachęcamy dołącz do nas! https://dobrenowiny.pl/

Darowiznę można również wpłacić bezpośrednio przelewem na konto:
Stowarzyszenie Rafael, ul. Rękawka 51, 30-535 Kraków
Numer konta: 84 1240 4719 1111 0010 6606 0265
W tytule: Darowizna na cele statutowe – Dobre Nowiny