Odwołane Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale

Aktualności

Zgodnie z zaleceniami Biskupa Sandomierskiego odwołujemy Drogi Krzyżowe oraz Gorzkie Żale.

Informujemy, że w naszej parafii:
1. Godziny sprawowanych Mszy Św. są bez zmian, zarówno w niedziele, jak i w dni powszednie; zamówione intencje są odprawiane bez względu na obecność wiernych w kościele.
2. W każdej Mszy św. może uczestniczyć maksymalnie 50 osób z kapłanami włącznie (pierwszeństwo mają osoby, które w tym dniu mają zamówioną intencję mszalną). Dotyczy to także pogrzebów (tylko najbliższa rodzina).
3. Spowiedź Święta odbywa się bez zmian:
* w niedzielę i święta – przed i w czasie Mszy św.
* w dni powszednie – 20 min. przed Mszą św.
* istnieje również możliwość rozmowy i Spowiedzi Świętej o innej porze po wcześniejszym umówieniu się z kapłanem (tel. 15 831 14 49).
3. Pozostałe nabożeństwa (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale) są odwołane.
4. Sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać telefonicznie (tel. 15 831 14 49).
5. Wszyscy rozumiemy powagę sytuacji, dlatego prosimy o pozostanie w domach i wspólną modlitwę rodzinną oraz korzystanie z transmisji Mszy św. przez media.