29. Niedziela Zwykła, 18 października 2020 r.

1. Pamiętajmy o noszeniu maseczek w kościele i dezynfekcji rąk.
  2. Przez cały październik, nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 1650, zaś w niedzielę o godz. 1530.
  3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Każdego dnia będziemy modlić się a wszystkich misjonarzy i misjonarki. Taca przeznaczona na Misje.
  4. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki. Biskup Ordynariusz wydał dekret, w którym czytamy, że w tym roku ze względu na panującą epidemię 1 listopada nie będzie procesji na cmentarz. W związku z tym wypominki jednorazowe będą odczytane podczas różańca i ofiarowane we Mszy św. danej miejscowości. Podaję program tych Mszy św.: we wtorek 3 listopada – Dwikozy, w środę 4 listopada – Słupcza, w czwartek 5 listopada – Szczytniki, w piątek 6 listopada – Bożydar, w sobotę 7 listopada – Rzeczyca.
  5. W tym tygodniu zakończyliśmy już prace przy odnowieniu zewnętrznej elewacji budynku, w którym znajduje się salka parafialna.
  6. Kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych i rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Św. na godz. 10.00. Po Mszy Św. obowiązkowe spotkanie.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na kościół: Ewa i Jerzy Klocek z Dwikóz – 200 zł., Zbożyńska Anna ze Słupczy – 100 zł,. Czesław i Teodozja Kozłowie ze Słupczy – 200 zł., Renata Andrzej Wilk z Bożydaru – 200 zł., Ewa Mazur z Dwikóz – 100 zł..
  8. Dziękujemy rodzinom: Dondom i Mazurom za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek na godz. 18.30 zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny ze Słupczy: Gołąbkowskich, Wernerów, Zygadłów, Mikołajków, Kosiaków, Grabskich.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp.: + Wandę Łukasiewicz. Polećmy Ją Miłosiernemu Bogu – Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie….

Zapraszamy na spotkania dzieci i młodzież:

* Oaza w piątki (szczegóły u Pani Iwony Hebdy i animatorów);

* Schola w piątki, godz. 15.30;

* Harcerze w soboty, godz. 10.00;

* Ministranci w piątki, godz. 15.30 w zakrystii;

* Lektorzy w piątki, godz. 16.00 w zakrystii.