Ogłoszenia

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  2. We wtorek w naszej diecezji rozpoczyna się peregrynacja Relikwii Bł. Rodziny Ulmów. Uroczystość rozpoczyna się w katedrze sandomierskiej o godz. 1630 wprowadzeniem relikwii i modlitwą różańcową w intencji rodzin. O godz. 1700 wykład pt. „Biblia w rodzinie Ulmów”. O 1730 Msza św. w intencji małżeństwa i od godz. 1900 do 2100 czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim. Serdecznie zachęcamy, aby wziąć w tym wyjątkowym wydarzeniu udział. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.
  3. W poniedziałek rozpoczynamy próby przed bierzmowaniem. Młodzież z klasy VII i VIII zapraszamy do kościoła na godz. 1600. Spotkania te są obowiązkowe, nieobecność na próbie będę rozumiał jako rezygnacja z bierzmowania. W czwartek o 1600 spowiedź dla kandydatów, świadków i rodzin bierzmowanych, a w piątek o 1600 Edward Frankowski udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  4. W czwartek na godz. 1700 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i diecezji.
  5. Zapraszamy najmłodsze dzieci do udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem konkursu jest wykonanie ilustracji przedstawiającej wizerunek św. Andrzeja Boboli – patrona naszej Ojczyzny i naszej parafii. Rozstrzygnięcie konkursu będzie 16 maja w dniu naszego Odpustu Parafialnego. Szczegóły konkursu u Katechetów, a plakaty są w gablocie i na stronie parafialnej.
  6. Gratulujemy naszym najstarszym ministrantom i ich opiekunowi ks. Piotrowi zajęcie drugiego miejsca w Diecezjalnych Mistrzostwach Piłki Halowej.
  7. Dziękujemy za ofiary na kościół: Rodz. Ciszkiewiczów ze Szczytnik – 200 zł., Bezimienna z Dwikóz – 200 zł., Anna i Stanisław Landa ze Słupczy – 200 zł., Renata i Piotr Teter z Dwikóz – 200 zl., Jan i Maria Nowak ze Szczytnik – 200 zł., Bezimienna z Dwikóz – 100 zł..
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom: Chojnackim, Bidasom, Baniakom, Kondejom, Stępniom, Gleniom, Stępniom, Mikołajkom, Zdybom, Kukiełkom, Brodom i Główkom. W najbliższy czwartek na godz. 1900 do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców młodzieży bierzmowanej.