18. Niedziela Zwykła
31 lipca 2021 r.

1. Tydzień temu przy poświęceniu pojazdów zebraliśmy 1025 zł.. Pieniądze te zostały już przesłane do MIVA Polska i będą przekazane na pojazdy dla misjonarzy. Serdeczny Bóg Zapłać…
  2. Zapisy na Pielgrzymkę Pieszą Sztafetową jutro 2 sierpnia od 1000 do 1300 w kościele św. Pawła w Sandomierzu.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 1730 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja połączona z modlitwą o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych w domach, a w świątyni o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W pierwszą sobotę zapraszamy na 1715 – nabożeństwo pięciu sobót miesiąca. Będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy przeciw Niej.
  4. 16 sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Komańczy /miejsca, w którym znajduje się Izba Pamięci i Muzeum uwięzienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego/ i Strachociny /miejsca urodzenia św. Andrzeja Boboli/ na Nowennę. Koszt pielgrzymki 100 zł.. Cena zawiera: przejazd, obiad dwudaniowy w Sanoku i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i u p. Marii Śledź. Wyjazd o 6 rano / parking przy „Groszku”/ powrót około północy.
  5. Od przyszłej niedzieli będziemy zapisywać intencje na przyszły rok. Jeśli ktoś będzie chciał zapisać jedną lub dwie intencje to prosimy w zakrystii, a jeśli więcej to w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia, lub codziennie po ostatniej Mszy św. w zakrystii.
  6. W tym tygodniu udało się nam zamontować nowe oświetlenie i kamery wokół kościoła. Bardzo dziękuję za pomoc p. Wojciechowi Kwiatkowskiemu.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii: Teresa i Zdzisław Majduszka z Dwikóz – 200 zł., Rodzina Jugów i Pieniążków ze Słupczy – 300 zł., Wiktoria Karpowa i Krzysztof Mazur z Dwikóz – 100 zł., Ilona i Paweł Krzemińscy z Dwikóz – 300 zł.. Bóg Zapłac.
  8. Dziękujemy rodzinom: Bukałom, Drypom, Strojewskim, Draganom, Szymańskim z Rzeczycy Mokrej, za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek na godz. 1900 do sprzątania kościoła zapraszamy kolejne rodziny z Rzeczycy Mokrej od numeru 48 a do 58 / Gołębiowskich, Śledziów, Skubidów, Bałów, Sochów, Bidasów, Tofilów i Bidasów /.
  9. Do sakramentu małż. przygotowują się: Damian Rzepecki z Dziurowa i Katarzyna Tometczak z Dwikóz /1/.