Ogłoszenia 02.10.2022 r. – XXVII Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 1650 a w każdą niedzielę o 1520. Dzieci i młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Wizerunek Matki Bożej oczami dziecka”. Rozstrzygnięcie konkursu ostatniego października po modlitwie różańcowej. Regulamin u katechetów. Codziennie po modlitwie różańcowej będą rozdawane obrazki i plansza, do której będą dzieci je wklejać. Kto z dzieci zbierze 24 obrazki otrzyma szczególną nagrodę. W tym tygodniu różaniec prowadzą: w poniedziałek – klasa VIII ze Słupczy, we wtorek – dzieci, w środę – klasa VIII z Dwikóz, w czwartek – klasa VI I VII z Dwikóz, w piątek – Rycerstwo Niepokalanej, w sobotę – Koła Różańcowe.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek spowiedź św. od godz. 1700 a odwiedziny chorych od godz. 900.
  3. W piątek po Mszy św. o godz. 1800 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 1200 poświęcimy różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św.
  5. Jak zauważyliście na cmentarzu zakończyliśmy prace przy nowej alei chodnikowej. Najbardziej brakowało nam suchego dojścia do wysypiska śmieci i właśnie dlatego tam, od głównej alei do śmietnika, powstał nowy chodnik. Szerokość 176 cm. a długość 50 metrów.
  6. Dziękujemy za ofiary na kościół: Rodzina Rybów ze Słupczy – 100 zł., Maria i Wacław Szafirowscy z Dwikóz – 150 zł., Dariusz i Małgorzata Gradzińscy ze Szczytnik – 200 zł., Stanisław Król ze Słupczy – 100 zł.
  7. Dziękujemy rodzinom: Łukasiewiczom, Laskowskim i Ćmielewskim ze Słupczy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W piątek na  1830 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Słupczy od numeru 89 do 100.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej spólnocie: sp. Mariana Adwent z Dwikóz. Polećmy Go miłosiernemu Bogu – Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….