Ogłoszenia

1. W dnu dzisiejszym kończymy nasze Parafialne Rekolekcje. Bardzo dziękuję ks. Rafałowi Sarzyńskiemu za poprowadzenie nas duchowo przez ten pokutny czas przygotowania do uroczystości Zmartwychwstania. Życzymy z serca tej „Mocy Bożej” w dalszej służbie i pracy duszpasterskiej. Dziękuję też wszystkim, którzy tak czynnie brali udział w tych rekolekcyjnych naukach i tym którzy skorzystali ze spowiedzi św.
  2. Dziś też chciałbym podziękować osobom, które organizowały i brały udział w Drogach Krzyżowych po naszych miejscowościach i ulicach Dwikóz. To piękna tradycja, a ilość osób biorących udział w tym nabożeństwie dodaje radości, że Chrystus jest w naszych sercach. Bardzo wszystkim dziękujemy. Dziękuję Strażakom z OSP Dwikozy, Słupcza i Szczytniki.
  3. W piątek Droga Krzyżowa w kościele o godz. 1615. W tym dniu z kościoła pw. Ducha Świętego w Sandomierzu o godz. 2000 wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa. Trasy do: Ożarowa, Sulisławic, Zawichostu, Stalowej Woli, Radomyśla, a także można zrobić sobie Drogę Krzyżową z Sandomierza do naszej parafii św. Andrzeja Boboli idąc tą trasą co do Zawichostu. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  4. W środę po Mszy św. o 1700 na plebanii spotkanie Rycerstwa Niepokalanej połączone z Wykładem Maryjnym.
  5. W sobotę o 1100 spotkanie dla dzieci z grupy – Bobolowe Promyczki Radości. Wspólnie będziemy robić palmy na Niedzielę Palmową.
  6. W sobotę od godz. 900 będziemy odwiedzać chorych z sakramentem pokuty i Komunią św. Zgłoszenia chorych w zakrystii lub kancelarii.
  7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  8. Codziennie od godz. 1630 do 1655 można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. W Niedzielę Palmową nie będzie spowiedzi.
  9. Dziękujemy za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego: Mieszkańcy Szczytnik – 400 zł., Teresa Zygadlewicz z Dwikóz – 100 zł., KZR p. Heleny Krzemińskiej z Dwikóz – 300 zł., KŻR św. Andrzeja Boboli z Dwikóz – 300 zł., Tomasz Kwiatkowski – 200 zł., Maria Broda z Dwikóz – 50 zł., KŻR p. Wacławy Majewskiej ze Słupczy – 300 zł..
  10. Dziękujemy też za ofiarę na kościół; Bezimienna z Rzeczycy Mokrej – 300 zł., Rodz. Cieszkowskich ze Szczytnik – 100 zł., Maria Rzepczyńska ze Słupczy – 200 zł..
  11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom: Ziółkowskim, Czechom, Sławęckim, Ozdobom, Promowiczom, Przywarom, Patrom i Dróżdż. W najbliższy piątek na godz. 17.30 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Bloku 116 B z klatki III I IV.
  12. Ośrodek Kultury w Dwikozach przygotował Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się dziś od godz. 1000 do 1400 przy sklepie Delikatesy Centrum. W trakcie kiermaszu będzie można zakupić palmy, różne ozdoby wielkanocne i domowe przysmaki. Organizatorzy serdecznie wszystkich zapraszają.
  13. W tym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty; śp. Irena Woźniak ze Słupczy i śp. Bogusława Jędrzejak z Dwikóz, śp. Janina Mazur z Dwikóz i śp. Zofia Bury z Dwikóz. Polećmy Je miłosiernemu Bogu…