15. Niedziela Zwykła, 12 lipca 2020 r.

1. W poniedziałek 13 maja zapraszamy na Wieczór Fatimski. O godz. 18.30 różaniec, później Msza św. z homilią ks. dr Romana Jańca, a po Mszy św. procesja.
  2. W czwartek 16 lipca zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli. Będziemy w Nowennie polecać całą naszą parafię, a szczególnie te intencje, które składamy do skrzynki. Nowennę rozpoczynamy o 1730. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii: P. Anita i Maciej Miry ze Słupczy – 400 zł., rodzina Kosior z Dwikóz – 100 zł., Stanisław Król ze Słupczy – 100 zł., Bezimienna – z Dwikóz – 100 zł, Bezimienna ze Słupczy – 100 zł., Rodzina Dądów ze Słupczy – 200 zł. Bóg zapłać.
  5. Dziękujemy rodzinom: Przywara i Walczyk za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty, a w najbliższy piątek, zapraszamy kolejne rodziny ze Słupczy: Drożdżalów, Rybaków, Samołyków, Kowalskich, Tenderendów, Gadomskich, Draganów.