29. Niedziela Zwykła
17 października 2021 r.

1. Przypominamy, że wypominki składamy w zakrystii i kancelarii. Wypominki Jednorazowe będą odczytane na cmentarzu/ prosimy to zaznaczać/, wszystkie jednorazowe będą odczytane w dzień zadusznych przed Mszami św., a także w dni wyznaczone dla danej miejscowości podczas modlitwy różańcowej połączonej z Mszą św. za zmarłych wspomnianych z imienia i nazwiska.
  2. Nabożeństwo różańcowe dziś o 15.30, w pozostałe dni o godz. 16.50.
  3. W tym tygodniu zakończyliśmy prace związane z przycinaniem krzewów i żywopłotów. Założyliśmy kolejną kamerę na kościele i zmodyfikowaliśmy oświetlenie – za tą bezinteresowną pomoc bardzo dziękuje p. Wojciechowi Kwiatkowskiemu.
  4. Bardzo dziękujemy pani Marzenie Chojnackiej za kosz kwiatów do kaplicy Matki Bożej.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby parafii: Piotr i Kamila Teter z Dwikóz – 100 zł, Bezimienna z Dwikóz – 100 zł, Halina Kaczmarczyk z Dwikóz – 100 zł, Halina i Andrzej Bidas ze Słupczy – 200 zł, Elżbieta i Grzegorz Król z Dwikóz – 100 zł, Bezimienna z Dwikóz – 100 zł, Stanisław Król ze Słupczy – 100 zł, Bezimienna z Dwikóz – 200 zł, Bezimienna z Dwikóz – 300zł. Bóg Zapłać.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty rodzinie Baran z Rzeczycy Suchej. W najbliższy piątek na godz. 18.30 do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Bloku nr 1 przy ul. Nadwiślańskiej: Bidasów, Niżników, Tokarskich, Sowińskich, Tokarzów, Kluszczyńskich.
  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp + Romana Stępnia ze Słupczy. Polećmy Go Miłosiernemu Bogu – Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…