Ogłoszenia 29.01.2022 – IV Niedziela Zwykła

1. W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświeceniem gromnic o godz. 800 i 1700. Dnia 2 lutego w Kościele Powszechnym obchodzony jest też Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcamy do modlitwy w intencji osób konsekrowanych.
    2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o 1600 i możliwość skorzystania ze Spowiedzi Św. Objazd chorych od godz. 900. W pierwszą sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 1600.
    3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 1000 zmiana tajemnic różańcowych. Tego dnia ofiarami do puszek wspierać będziemy Klasztor Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
    4. W dniach 4 – 5 lutego w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach odbędzie się pielgrzymka sadowników i ogrodników. Uroczysta Msza św. sprawowana będzie w niedzielę 5 lutego o godz. 12.30. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. (Szczegóły na plakacie)
    5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość NiedzielnyNiedziela do nabycia w zakrystii.
    6. Dziękujemy za ofiary na kościół: Bezimienna z Dwikóz – 200 zł..
    7. Dziękuję p. Krzysztofowi Szymańskiemu za ofiarowanie kwiatów do kaplicy Matki Bożej.
    8. Dziękuję p. Markowi, Pawłowi i kl. Dawidowi za pomoc przy segregacji śmieci na cmentarzu.
    9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom: Adamczak, Winiarczyk, Partyka, Rysiak, Zdyb i Ferencz ze Szczytnik. W najbliższy piątek na godz. 1800 zapraszamy do sprzątania kościoła kolejne rodziny ze Szczytnik od numeru 31 do 40.