Misjonarz z Afryki…

Aktualności

W niedzielę 21 czerwca gościliśmy w naszej parafii misjonarza z Republiki Południowej Afryki ks. Piotra Kalicińskiego. Ks. Piotr ukazał nam jak wygląda życie w misji, w której pracuje i jakie potrzeby i marzenia mają Jego parafianie. Dziękujemy Misjonarzowi za jego 22 letnią pracę na „Czarnym Lądzie”, za jego niesienie Ewangelii, tym którzy jeszcze jej nie znają i za świadectwo wiary. Wszystkim Parafianom dziękujemy za wsparcie, duchowe i materialne, naszego misjonarza.