Adoracja Ruchu Światło – Życie

Aktualności

W piątek 2 września o 19:30, w naszej parafii miała miejsce adoracja, zorganizowana przez wspólnotę Ruchu Światło-Życie. Spotkali się na niej młodzi z naszej parafii wraz z przyjaciółmi posługującymi w Ruchu, aby razem uwielbiać Boga. Moderator diecezjalny ksiądz Krzysztof Kwiatkowski poprowadził adorację w intencji Julii Teter i Wiktorii Syc, które 3 września na Diecezjalnym Dniu Wspólnoty w Sandomierzu przyjmą błogosławieństwo do posługi animatorskiej.                                                                                        

Młodzież spotkała się razem, aby wypraszać dla nich wszelkie potrzebne łaski. Był to piękny czas skupienia się na Bogu w ciszy. Nie zabrakło także uwielbiania naszego Pana śpiewem czy wsłuchiwania się w Jego słowo.

Naszą świątynię napełniła na nowo modlitwa pełna miłości i ufności Jezusowi.

Konrad Czerepak