Droga Krzyżowa

W piątek organizujemy Indywidualną Drogę Krzyżową wokół naszej parafii.

Ta Droga Krzyżowa rozpocznie się po Mszy św. o 17.30. Rozpoczniemy ją wspólnie pierwszą stacją tu w kościele. Trasa tej drogi będzie przebiegać w następujący sposób: z kościoła udajemy się na ulice Spacerową, później Osiedle, Słupcza, Szczytniki, Bożydar, ul. Nadwiślańska, Sandomierska i zakończenie przy cmentarzu. Idziemy w milczeniu, indywidualnie, lub rodzinnie ale w grupach nie większych niż 5 osób, przy wyznaczonych miejscach zatrzymujemy się i odmawiamy kolejną stację Drogi Krzyżowej.

Musimy pamiętać o maseczkach, oznakach odblaskowych i oświetlających, tak abyśmy nie stwarzali zagrożenia dla kierowców i byli widoczni.

Teksty Drogi Krzyżowej wraz z trasą – otrzymamy w kościele podczas Mszy świętej.