Pielgrzymka do Radecznicy, Zamościa i Łabuniek…

Aktualności

10 czerwca czterdzieści osób z ks. Damianem wyruszyło na pielgrzymkę parafialną. Pierwszym miejscem zwiedzania było sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Radecznicy, gdzie nasi pielgrzymi uczestniczyli we Mszy św. i usłyszeli historię jedynych na świecie objawień Patrona tego miejsca.  Następnym punktem wyjazdu było zwiedzanie, pieszo i melexem, pięknego Zamościa. Historię i najważniejszye miejsca tego miasta opowiedział i pokazał miejscowy przewodnik.  W programie nie mogło zabraknąć zamojskiego ZOO. Następnie pielgrzymi przejechali do Łabuniek, gdzie zwiedzili klasztor Misjonarzy Krwi Chrystusa i zjedli obiad. Mimo pochmurnej i lekko deszczowej pogody wszyscy wrócili rozmodleni i radośni. Dziękujemy ks. Damianowi za zorganizowanie tej pielgrzymki.