Akcja “TAK,POMAGAM!”

XXI ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI CARITAS TAK, POMAGAM!

Boże Narodzenie to szczególny, bardzo ważny czas, kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.  To do nich w ogromnej mierze kierowana była akcja TAK, POMAGAM!, która odbyła się w dniach 2 i 3 grudnia 2022 r. Podczas tej akcji, wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, które trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci oraz bezdomnych, którzy w chwili obecnej tej pomocy potrzebują.

Dziękujemy kierownictwu sklepów Delikatesy Centrum i Groszek w Dwikozach, Młodzieżowemu Kołu Caritas oraz Paniom z Apostolatu Św. Andrzeja Boboli za przeprowadzenie akcji, a naszym parafianom za to, że zawsze i w każdej sytuacji można na Was liczyć. To wspaniałe, że takie akcje w naszej parafii łączą ludzi i przynoszą tak ogromne efekty, bo dzięki Waszemu sercu wiele rodzin i osób zostanie obdarowanych pięknymi paczkami.