Jasełka w naszych szkołach

Aktualności

Dwikozy:
W tym roku jasełka w naszej szkole miały zupełnie inny charakter. Zamiast tradycyjnego montażu slowno-muzycznego uczniowie, pod kierunkiem Pani Iwony Hebdy, zaprezentowali nam wyjątkowe widowisko — teatr światła i cienia pt. „W drodze do Betlejem”.

Słupcza:
Jasełka szkolne są jedną z ulubionych uroczystości okolicznościowych w naszej szkole. W tym roku pod kierunkiem pani Ilony Krzemińskiej wystąpili uczniowie głównie z klas starszych VII i VIII. Na instrumentach akompaniowali: Anna Miry (flet) i Jakub Zdybek (klawisze). Dziś widzieliśmy się w szkole na zajęciach stacjonarnych po raz ostatni w tym roku kalendarzowym. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Barbara Faryniarz złożyła wszystkim świąteczne życzenia. W tym pełnym świątecznego nastroju dniu odbyły się również klasowe wigilie. Nie zabrakło uśmiechów i serdeczności we wspólnym gronie.