Finał akcji „Adwentowy kosz dobroci”

Aktualności

Akcja „Adwentowy kosz dobroci” dobiegła końca, trwała ona przez cały czas Adwentu.

Młodzieżowe Koło Caritas organizując tę akcję, chciało zachęcić wszystkich parafian dobrej woli do otwarcia się na potrzeby bliźnich. Taka zbiórka to świetna okazja do spełnienia uczynku miłosierdzia i do pokazania hojności i dobroci, które każdy z nas ma ukryte w sercu.

Pakując paczki, widzieliśmy jak wiele serca i życzliwości okazali nasi parafianie innym. Przyniesione artykuły spożywcze i chemiczne pozwoliły nam zrobić bogate paczki dla 15 rodzin naszej parafii. Były także paczki wypełnione słodyczami i cytrusami dla dzieci w tych rodzinach. Do każdej paczki nasi wolontariusze własnoręcznie wykonali świąteczne kartki.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do naszej akcji. Dziękując za okazaną hojność i owocną współpracę, życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, niech dobry Bóg wynagrodzi błogosławiąc radością i pokojem.

Ilona Krzemińska