Legionowe rekolekcje

Legionowe internetowe rekolekcje trwały od 4 września do 7 października 2020 r. Prowadził je ks. Krzysztof Sochacki. Podczas 33 dniowych rekolekcji każdego dnia modliliśmy się o światło Ducha Św. i o to, aby jak najlepiej przeżyć ten święty czas.

7 października o godz. 18.00 w kościele parafialnym św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika w Dwikozach została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji legionistów, którzy zawierzyli się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi.

Uroczystą Eucharystię sprawował Ksiądz. Proboszcz Artur Barański wraz z Księdzem Wikariuszem Mateuszem Bajakiem. Dwóch naszych legionistów wraz z trzema z sandomierskich parafii zawierzyło się Matce Bożej. Pomimo trudnych czasów w jakich przypadło nam żyć, nacisków na Kościół oraz panującej pandemii nic nam nie przeszkodziło abyśmy swoje życie oddali w ręce Matki Bożej i zostali niewolnikami naszej Królowej i Pani. Cieszymy się, że mogliśmy przeżywać nauki rekolekcyjne, pogłębić nasza wiarę i zbliżyć się do Jezusa i Maryi, a także ubogacić się w Słowem Bożym każdego dnia.

Dziękujemy Ks. Proboszczowi za sprawowanie Mszy św. oraz modlitwę w naszych intencjach. Dziękujemy również ks. Mateuszowi za obecność na Mszy św. i modlitwę. Prosimy Matkę Bożą, aby prowadziła naszych pasterzy drogą, która wiedzie do Jezusa i wypraszała u Swojego Syna wszelkie potrzebne dla nich laski oraz całej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy siostrom legionistkom za uczestnictwo w tej pięknej uroczystości i modlitwy w naszych intencjach. Maryjo nasza Mateńko Boża, Tobie zawierzamy dalsze nasze życie. Prowadź nas każdego dnia i otaczaj płaszczem swej miłości.

Tomasz Kwiatkowski