Oddajemy serce Chorym…

Aktualności

Ludzie chorzy są skarbem każdej parafialnej wspólnoty. Ich modlitwa biegnie do Boga prostą ścieżką, a my możemy, dzięki służbie tym ludziom, leczyć własne serca z egoizmu i uczyć innych poszanowania godności drugiego człowieka. Oni to swoim cierpieniem łączą się z cierpieniem i krzyżem Jezusa Chrystusa, dlatego też z inicjatywy Apostolstwa św. Andrzeja Boboli zostały przygotowane drobne upominki dla osób chorych, które odwiedza Ksiądz Proboszcz w każdy pierwszy piątek miesiąca z posługą sakramentalną i dla osób, które co niedzielę odwiedzają Szafarze Najświętszego Sakramentu. Mamy nadzieję, że te drobne upominki i kartki z życzeniami wykonane przez Młodzieżowe Koło Caritas wywołają uśmiech na twarzy, a my zapewniamy o pomocy i modlitwie w intencji chorych i cierpiących.

Apostolat św. Andrzeja Boboli.