Rozstrzygnięcie Konkursu Maryjnego …

Aktualności

Miesiąc maj, był czasem szczególnej modlitwy do Matki Bożej. Odmawiając każdego dnia Litanię Loretańską prosiliśmy Maryję o wstawiennictwo poprzez różne wezwania, które obrazują Jej piękno, a także moc Jej wstawiennictwa.            

 31 maja 2023 r. został rozstrzygnięty parafialny konkurs plastyczny „Mój obraz Maryi z wezwań Litanii Loretańskiej”, który polegał na przedstawieniu w postaci pracy plastycznej wizerunku Maryi z wybranego wezwania litanii.           W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkola i szkół podstawowych. Uczniowie decydowali się na różne wezwania, np. Królowej Aniołów, Królowej Polski, Królowej Rodzin, Różańca Świętego, Kościoła, Męczenników itp. Prace uczestników zaskoczyły dużą kreatywnością młodych artystów. Z trudem udało się wyłonić zwycięzcę, dlatego też wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie