Rozstrzygnięcie konkursu – Wizerunek Matki Bożej…

Aktualności

Ostatniego Października zakończyliśmy konkurs – „Wizerunek Matki Bożej oczami dziecka”  W konkursie wzięły udział dzieci: Zuzanna Łabudzińska, Aleksandra Półgrabia, Sebastian Wudz, Sandra Kaczmarska, Hanna Krzemińska, Roksana Partyka, Gabrysia Partyka, Jaś Kula, Anna Zając, Wiktoria Hoda, Wiktoria Kowalska, Maja Olesińska, Franciszek Peryga, Jakub Broda, Antoni Markowicz, Wiktoria Burek, Zuzia Szpara, Aurola Arlotti, Zosia Podłubny, Stanisław Bełczkowski, Szymon Jarosz, Julia Płatek, Zuzanna Lisiak, Franuś Broda, Mikołaj Kobylański, Martyna Partyka, Dominik i Tymek Główka, Oluś Główka, Patryk Nowiński, Basia Kiliańska, oraz Wiktoria Łukasiewicz. Wszystkie prace ukazały jak bliska dzieciom jest Matka Boża i jak pięknie potrafią Ją postrzegać. Prace zostały obdarowane nagrodami a wyróżnienie („oczami dziecka” oceniał kl. Dawid) otrzymali: Mikołaj Kobylański ze Szkoły Podstawowej w Słupczy, Zofia Podłubny ze Szkoły Podstawowej w Dwikozach oraz Wiktoria Łukasiewicz reprezentująca szkoły średnie.

Kl. Dawid