Wprowadzenie nowego Księdza Proboszcza

Aktualności

Dnia 8 grudnia 2019 roku o godz. 12 w kościele parafialnym pw. Św. Andrzeja Boboli i Św. Antoniego Pustelnika w Dwikozach odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Księdza Proboszcza Artura Barańskiego.

Na rozpoczęcie Mszy św. w imieniu całej wspólnoty parafialnej i przybyłych gości rodzina Państwa Zdybków uroczyście przywitała nowego Księdza Proboszcza. Następnie odbył się ważny dla wszystkich moment a mianowicie nasz Ksiądz Proboszcz zawierzył Panu Bogu i Matce Najświętszej całą naszą parafie. W swym zawierzeniu pamiętał również o ludziach chorych, samotnych, cierpiących, którzy ze względu na swoją chorobę swoje cierpienie nie mogli z nami uczestniczyć w tej uroczystej Eucharystii.

My parafianie pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie Księdza powitać i chcemy życzyć zdrowia, radości niech nigdy nie braknie ludzkiej życzliwości. Niech Pan Jezus błogosławi każdego dnia, a Maryja otacza płaszczem swej opieki i wyprasza u swego syna wszelkie potrzebne dla Księdza, łaski w dalszej posłudze pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

Maryjo, Królowo Kapłanów, módl się za nami.

Tomasz Kwiatkowski