Życzenia i podziękowania

Aktualności

Życzymy Wam, aby Chrystus Zmartwychwstały napełnił Wasze serca taką mocą i miłością, abyście szli przez życie napełnieni Bożą siłą, która przyniesie jak najwięcej radości i szczęścia i jak najmniej problemów i trudności. Niech Chrystus Wam i waszym bliskim błogosławi!

Wasi Duszpasterze

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w tym Wielkim Poście tak czynnie brali udział w Misjach Parafialnych, w Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żalach, którzy skorzystali z Sakramentu pokuty i pojednania.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział i przygotowanie świątyni do Triduum Paschalnego. Na pierwszym miejscu chcę podziękować p. Ilonie Krzemińskiej za dekorację świątyni…bardzo wymowną Ciemnicę i piękny Grób Pański, a także za dekorację kwiatową przed ołtarzem i przy relikwiach. Dziękuję panu Markowi Zdybkowi za namalowanie wizerunku Chrystusa do ciemnicy, dziękuję też panu Pawłowi i Markowi za pomoc przy dekoracji a panu Witoldowi za wykonanie podstawy pod krzyż adoracyjny. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty i materiały dekoracyjne. Za kwiaty do ciemnicy dziękuję też państwu Nowakowskim. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w środę przyszli posprzątać świątynie i otoczenie.

Dziękuję wszystkim, którzy w Triduum Paschalnym adorowali Chrystusa w Ciemnicy i przy grobie. Ministrantom za adorację w ciemnicy i piękną posługę podczas liturgii, naszym strażakom z OSP Szczytniki, Słupcza i Dwikozy za adoracje przy Grobie Pańskim i posługę przy obstawie Rezurekcji, oraz naszym Harcerzom za czuwanie w Wielką Sobotę. Dziękuję młodzieży z Oazy i scholi i ich opiekunom za poprowadzenie ostatniej Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek i muzyczne czuwanie i adorowanie przy Grobie Pańskim. Za udział w akcjach charytatywnych. Dziękuję P. kościelnemu, organiście, naszym scholom, jeszcze raz ministrantom i oczywiście ks. Mateuszowi i kl. Dawidowi. Wszystkim za wszystko składam to staropolskie Bóg zapłać.

Dziękuję Wam za udział w procesji rezurekcyjnej i Mszy św. i za tą Waszą wiarę w Zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa. 

Ks. Proboszcz Artur Barański