Betlejemskie Światełko Pokoju już w naszym kościele i naszych domach…

Aktualności

 

W piątek 23 grudnia nasi harcerze z drużyny „Zawisza Czarny” uroczyście wnieśli do kościoła Betlejemskie Światełko Pokoju. Światełko to zostało przywiezione z Zakopanego, gdy nasza młodzież harcerska wraz z ks. Damianem przebywała tam w dniach od 9 do 11 grudnia. Następnie delegacja naszej Drużyny uczestniczyła w uroczystej Mszy św. z udziałem Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu, gdzie Światełko to zostało przekazane wszystkim wspólnotom parafialnym. Dziś nasi harcerze światełkiem tym, po Mszy św., obdarowywali naszych parafian. Niech to światło rozświetla nasze domy w wigilijny wieczór i przypomina nam, że światłość Chrystusowej miłości ogarnia nasze rodziny.