Szopka Betlejemska „własnej roboty”

Aktualności

 

W piątek 23 grudnia podczas ostatniej Mszy św. roratnej dla dzieci został rozstrzygnięty tegoroczny konkurs na najpiękniejszą „Szopkę Betlejemską” wykonaną przez dzieci i młodzież. W konkursie wzięło udział 21 osób. Dzieci i młodzież pokazały jak pięknie i z jak różnych rzeczy można wykonać miejsce, w którym narodził się nasz Zbawiciel Jezus Chrystus. Wszystkie prace były wyjątkowe, a wyróżnienie dostała szopka wykonana przez Basię Kiliańską i Franciszka Perygę. Szopki będziemy podziwiać w kościele do Objawienia Pańskiego, czyli do 6 stycznia. A na naszej stronie zapraszamy do obejrzenia galerii. Wszystkim dzieciom i młodzieży serdecznie gratulujemy.

W tym dniu dzieci otrzymały też nagrody za udział w roratach a Marek Stczeń wylosował Figurkę Matki Bożej, która towarzyszyła nam przez wszystkie dnia Adwentu odwiedzając każdego dnia inny dom dzieci.