Dobre Nowiny w Dwikozach

Aktualności

Nasza parafia dołączyła do grona odbiorców i czytelników NAJWIĘKSZEJ W POLSCE BEZPŁATNEJ GAZETY EWANGELIZACYJNEJ “DOBRE NOWINY”. Co miesiąc będzie można bezpłatnie zabrać czasopismo do swoich domów. Zaczynamy od 200 egzemplarzy.

Miesięcznik zostanie wystawiony na stoliku pod chórem w miejscu, gdzie tradycyjnie jest nasze parafialne “Credo”. Zawsze będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do koszyka na pokrycie kosztów i wsparcie tego pięknego dzieła.

W najnowszym numerze m.in. piękny artykuł o Kardynale Stefanie Wyszyńskim, czy np. świadectwo – „Nie wstydzę się znaku krzyża” – Dawida Kubackiego. 

Gazeta jest również dostępna bezpłatnie w wersji elektronicznej w pliku PDF po kliknięciu w obrazek. 

Każdy z nas jest wezwany jest do ewangelizacji – rozpowszechniania nauki Jezusa Chrystusa. Zajęci jednak codziennością nie wiemy jak to robić. Mamy dla Ciebie propozycję włączenia się do naszej misji ewangelizacyjnej. Nie zabierze Tobie to wiele czasu, jednak sprawi, że do tysięcy ludzi dotrze przekaz Dobrej Nowiny. Tym samym staniesz się częścią jednego z największych projektów ewangelizacyjnych w Polsce. Zachęcamy dołącz do nas! https://dobrenowiny.pl/

Darowiznę można również wpłacić bezpośrednio przelewem na konto:
Stowarzyszenie Rafael, ul. Rękawka 51, 30-535 Kraków
Numer konta: 84 1240 4719 1111 0010 6606 0265
W tytule: Darowizna na cele statutowe – Dobre Nowiny