Wybory nowego zarządu Legionu Maryi

Aktualności

W dniu 29 stycznia 2020 r. podczas cotygodniowego spotkania Prezydium Legionu Maryi pw. Matki Bożej Pięknej Miłości przy parafii św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika w Dwikozach odbyły się wybory nowego zarządu prezydium. Podczas głosowania obecni byli: opiekun duchowy Ks. Proboszcz Artur Barański oraz przedstawiciele Prezydium Zarządu Kurii Sandomierskiej.

Głosowanie odbyło się jawnie i przebiegało prawidłowo. Do Zarządu Prezydium Legionowego zostały wybrane następujące osoby: siostra Renata Drypa na Prezydenta, siostra Beata Kałuża na Zastępcę, brat Tomasz Kwiatkowski na Sekretarza oraz siostra Krystyna Zdyb na Skarbnika.

Gratulujemy wszystkim wybranym osobom i życzymy owocnej współpracy oraz godnego reprezentowania naszej parafii.

Maryjo Matko Boża Pięknej Miłości tobie polecamy członków naszego Prezydium oraz polecamy ci także nasza Mateczko naszego opiekuna duchowego Księdza Proboszcza jak i wszystkich pozostałych naszych legionistów zarówno tych aktywnych i wspierających i prosimy cię nasza najdroższa Mateczko prowadź nas drogą, która wiedzie do Jezusa, otaczaj płaszczem swej matczynej opieki i wypraszaj u swego Syna wszelkie potrzebne dla nas łaski. Matko Pięknej Miłości kochamy cię nad życie i Tobie i Jezusowi zawierzamy całe nasze dalsze życie.

Tomasz Kwiatkowski