Miłosierdzie jest w nas…

Aktualności

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego w naszej parafii przeżywaliśmy dzień pod hasłem „Podziel się sercem”. Modlitwą i ofiarami do puszek, mogliśmy wesprzeć naszą Malutką parafiankę, która potrzebuje pilnej rehabilitacji. Każda ofiara do puszki była wynagrodzona słodkim prezencikiem, a dzieciaki otrzymywały balony zwierzaki i lizaki w kształcie serca. Dziękujemy organizatorom Apostolstwu św. Andrzeja Boboli i młodzieży z Koła Caritas, a za wypiek ciasta dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich z: Dwikóz, Słupczy, Szczytnik, Bożydaru, Rzeczycy Mokrej, Rycerstwu Niepokalanej i Stowarzyszeniu „Aktywni dla Słupczy”. Z całego serca pragniemy podziękować w imieniu dziewczynki i jej rodziców, wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie finansowe, za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Dziękujemy za to, że są ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.