Spotkanie opłatkowe Legionu Maryi

Aktualności

W dniu 15 stycznia 2020 r. odbyło się w salce parafialnej spotkanie opłatkowe Legionu Maryi naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą poprowadzoną przez Ks. Proboszcza i wspólnym śpiewaniem kolęd.

Następnie Ks. Proboszcz złożył wszystkim obecnym życzenia noworoczne. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiedli do stołu i częstowali się pysznym jedzeniem i słodkościami. Dziękujemy naszemu Ks. Proboszczowi Arturowi oraz Ks. Mateuszowi i Dk. Robertowi za przyjęcie naszego zaproszenia, wspólne kolędowanie, wspólna modlitwę i miło spędzony z nami czas.

Drogi bracie, droga siostro, jeżeli chcesz uczestniczyć z nami w cotygodniowych spotkaniach i zostać rycerzem Maryi, to zapraszamy serdecznie. Służąc Matce Bożej na pewno doznasz wielu łask i Maryja nie zostawi cię bez opieki. Zapraszamy wszystkich na nasze Legionowe spotkania i wspólną modlitwę.

Na 2020 rok w imieniu całego Legionu Maryi życzymy wszystkim parafianom zdrowia, szczęścia, miłości, radości. Niech Narodzony w Betlejem Jezus Chrystus błogosławi wszystkim każdego dnia, a Maryja Matka Pięknej Miłości – nasza Legionowa patronka wyprasza u swego syna wszelkie potrzebne dla was łaski.

MARYJO MATKO PIĘKNEJ MIŁOŚCI MÓDL SIĘ ZA NAMI I PROWADŹ NAS DO JEZUSA.

Tomasz Kwiatkowski