Zimowisko…

W dniach od 28 stycznia do 2 lutego dzieci i młodzież naszej parafii z ks. Damianem i opiekunami uczestniczyli w zimowisku w Zakopanym. Każdego dnia umocnieni Eucharystycznym spotkaniem realizowali swój program wyjazdu. Pierwszego dnia wyruszyli do pięknie ułożonej kaplicy na Wiktorówkach, a z niej zdobyli Rusinową Polanę z wyjątkowym widokiem na wysokie Tatry. Kolejne dni wyjazdu to narciarska zabawa na stokach, kręgle, odpoczynek w gorących źródłach, a także spacer po Krupówkach. Wieczory w pensjonacie spędzane były na wspólnych zabawach, grach planszowych i wzajemnej integracji. Wyjazd ten był czasem odpoczynku, sportu, rekreacji, budowania wspólnoty, a przede wszystkim umocnieniem wiary młodego człowieka.