Adwentowa budowa zakończona! Betlejemskie Światło płonie!

Aktualności

Tegoroczny Adwent przeżywaliśmy wraz ze św. Franciszkiem, który jako pierwszy 800 lat temu skonstruował stajenkę we włoskim Greccio. Cały ten okres przeżyliśmy jako przygotowanie naszego serca na narodziny Jezusa. Ostatniego dnia naszych spotkań nastąpiło podsumowanie. Najgorliwsi zostali nagrodzeni wspaniałymi prezentami. 

W tym dniu również nasi harcerze przekazali parafianom Światło Betlejemskie, które przywieźli z ogólnopolskiego zlotu w Zakopanem. Będzie nam ono towarzyszyło w czasie świętowania Bożego Narodzenia. 

Czas Świąt już bardzo blisko i radość z przyjścia Jezusa coraz większa. Cieszymy się, że tak dużo osób – dzieci, młodzieży i starszych- tak bardzo aktywnie i z zaangażowaniem przeżyło tegoroczny Adwent. 

Ks. Piotr