Gość z Kamerunu…

Aktualności

W naszej parafii gościliśmy, dobrze już nam znanego sprzed roku, ks. Karola z Kamerunu.

Ks. Karol przebywa w parafiach naszej diecezji dając świadectwo o życiu i wielu problemach w misyjnej Afryce. Dzieli się też radością o rozwijającym się chrześcijaństwie w Jego diecezji, gdzie w ciągu ostatniego roku powstało pięć nowych parafii.

W tym czasie pobytu znalazł też chwilę, aby i nas odwiedzić wspominając mile czas spędzony rok temu w maju. Wraz z ks. Mateuszem, który Go przywiózł, przeszedł Drogę Męczeństwa św. Andrzeja Boboli, poznając w ten sposób Jego piękną miłość, aż po męczeńską śmierć, do Chrystusa.

Ks. Karol przekazuje serdeczne pozdrowienia dla całej naszej wspólnoty i jeszcze raz dziękuje za pomoc i dobro jakiego doświadczył rok temu. Pamiętajmy o Nim w modlitwie…