Opłatek grup młodzieżowych

Aktualności

Okres świąteczny – czas między innymi życzeń i rodzinnych spotkań – już za nami. Tymczasem w naszej parafii odbyło się jeszcze jedno świąteczne spotkanie opłatkowe – w sobotę 18 stycznia spotkała się młodzież z grup parafialnych, takich jak Liturgiczna Służba Ołtarza, Ruch Światło – Życie, harcerze i schola.

W tym roku na spotkanie przybyło wyjątkowo dużo osób, od najmłodszych uczniów szkoły podstawowej aż po studentów. Uświetnił je również swoją obecnością nasz Ksiądz Proboszcz, rozpoczynając je życzeniami na nadchodzący rok, modlitwą i błogosławieństwem. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy wszyscy radośnie kilka kolęd. W czasie spotkania mogliśmy liczyć zarówno na poczęstunek, jak i na kilka gier i zabaw, podczas których wszyscy uczestnicy, ci młodsi i ci starsi, mogli się wspólnie zintegrować. Całość zwieńczyliśmy biorąc udział w wieczornej Mszy Świętej.

Sebastian Spyrzewski