Święto OAZY…

8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, obchodziliśmy patronalne święto Ruchu Światło-Życie. Była to dla nas okazja by wspólnie spotkać się na Eucharystii i podziękować Bogu za całą naszą Dwikozką wspólnotę Oazową. W ostatnim czasie w ramach naszych spotkań rozpoczęliśmy formację Dziesięciu Kroków Ku Dojrzałości Chrześcijańskiej. Wspólnie staramy na nowo odkrywać w swoim życiu działanie Pana Boga i Matki Bożej. Jednocześnie są to dla nas chwile by nacieszyć się sobą, od czasu do czasu porywalizować na „kości i pionki” czy też wspólnie napełnić żołądki „zdrową żywnością”. Nasza grupa stoi otworem dla każdego, kto chce od życia czegoś więcej. Jeśli pragniesz żyć bardziej to przyjdź aby nas bliżej poznać. Spotykamy się w piątki na salce parafialnej od 1900 do 2045. Do zobaczenia….

Kl. Dawid Łyko